Czy warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne?

Czy warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie zdrowotneInwestycja we własne zdrowie jest jedną z najbardziej przemyślanych decyzji, która zawsze się opłaca. Możesz prowadzić regularny tryb życia, zdrowo się odżywiać i wykonywać badania profilaktyczne – ale oczywiście nie oddali to od Ciebie konieczności wizyt lekarskich i zabiegów leczniczych. W momencie pojawienia się choroby liczą się dwie kwestie – czas i jak najlepsza jakość usług. Na jedno i drugie nie zawsze można liczyć korzystając z publicznej służby zdrowia, jednak wybierając sektor prywatny – już tak. Czy warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne?

Dodatkowe ubezpieczenie medyczne to coraz chętniej wybierane rozwiązanie, które gwarantuje natychmiastowy dostęp do wizyt u lekarza pierwszego kontaktu czy specjalisty. Abonament medyczny to także ułatwiony dostęp do innych rozwiązań – transportu medycznego, usług stomatologicznych, niewielkich zabiegów chirurgicznych czy całodobowej opieki ambulatoryjnej.

Abonamenty medyczne S7 Healthcare to rozwiązania dedykowane zarówno pacjentom indywidualnym, jak i firmom. Poszczególne abonamenty różnią się zakresem oferowanych usług, ponadto mogą obejmować indywidualnego pacjenta lub także jego bliskich. Zróżnicowanie cenowe oraz możliwość zindywidualizowania pakietów stanowią bardzo ekonomiczne rozwiązanie – opłacasz ten abonament, który idealnie odpowiada Twoim potrzebom, nie tracisz zatem ani złotówki. A niewielki koszt takiego rozwiązania zwraca się już po pierwszej wizycie u specjalisty. A Ty w końcu możesz mieć ich przed sobą znacznie więcej, bez obaw o dodatkowe koszty. Odpowiedź na pytanie : czy warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne jest tylko jedna – zdecydowanie tak.

zalety pakietów medycznych

Jak
kupić pakiet?

Kliknij w przycisk poniżej i wybierz najbardziej odpowiedni dla Ciebie pakiet prywatnej opieki medycznej s7 Healthcare.

Pozostałe teksty