Ile kosztuje pakiet opieki medycznej?

Ile kosztuje pakiet opieki medycznej?Prywatna opieka medyczna to zdobywająca coraz większą popularność odpowiedź na utrudniony dostęp do wielu świadczeń medycznych w ramach publicznej służby zdrowia. Dedykowane singlom, całym rodzinom, pracownikom i pracodawcom – prywatne ubezpieczenie medyczne zapewniają bezproblemowe dbanie o to, co mamy najcenniejszego – o nasze zdrowie. Koszt pojedynczej wizyty u specjalisty może przerażać. W błędzie są jednak Ci, którym wydaje się, że opłata za abonament medyczny to wielokrotność tej kwoty. Nic z tych rzeczy! Zatem ile kosztuje pakiet opieki medycznej?

Abonamenty medyczne S7 Healthcare to rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego z pacjentów, różniące się zakresem dostępnych usług, a tym samym – cenami. Najtańszy pakiet to koszt kilkudziesięciu złotych, w ramach którego można korzystać z wizyt u lekarza pierwszego kontaktu i wielu specjalistów, a także pakietu badań diagnostycznych. Nieco droższe opcje mają ofertę poszerzoną m. in. o całodobową opiekę ambulatoryjną, szerszy panel badań, bezpłatne szczepienia przeciwko grypie, opiekę stomatologiczną czy chirurgię jednego dnia.

Najdroższy pakiet to pełna opieka medyczna z rehabilitacją, całodobowymi wizytami lekarskimi oraz konsultacjami profesorskimi. Z tak kompleksowych usług medycznych zadowolony będzie nawet najbardziej wymagający pacjent. To, ile kosztuje pakiet opieki medycznej zależy także od liczby objętej nim osób – ubezpieczenie całej rodziny jest najkorzystniejszym i najbardziej rozsądnym wyjściem, choć oczywiście pacjent indywidualny także może liczyć na atrakcyjną propozycję cenową.

zalety pakietów medycznych

Jak
kupić pakiet?

Kliknij w przycisk poniżej i wybierz najbardziej odpowiedni dla Ciebie pakiet prywatnej opieki medycznej s7 Healthcare.

Pozostałe teksty