Pakiety medyczne indywidualne – cennik

Pakiety medyczne indywidualne – cennikNa pewno nie raz korzystałeś z pomocy specjalisty czy wykonywałeś specjalistyczne badania. I z pewnością najczęściej zmuszony byłeś do opłacenia tych świadczeń, gdyż w ramach publicznej opieki zdrowotnej czas oczekiwania jest niekiedy bardzo długi. Im więcej takich sytuacji, tym bardziej znaczące obciążenie finansowe, a tego każdy stara się uniknąć, prawda? Wyobraź sobie zatem taką sytuację, że nie musisz martwić się o to, że zachorujesz i będziesz nerwowo wystawać w kolejkach, aby zarejestrować się na prawdopodobnie odległy termin. Pomyśl, jaką ulgę poczułbyś, gdyby każda taka sytuacja nie generowała znacznych nakładów finansowych. Kusząca perspektywa? No to dzieła, to wszystko masz na wyciągnięcie ręki, w S7 Healthcare.

W ramach prywatnych ubezpieczeń w S7 Healthcare każdy pacjent ma do wyboru skrojone na miarę rozwiązania. Mowa o abonamentach medycznych różniących się zakresem oferowanych usług, a tym samym – ceną. Dzięki temu masz pewność, że sam decydujesz o tym, za co płacisz. A jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztują pakiety medyczne indywidualne – cennik może Cię pozytywnie zaskoczyć! Najtańszy pakiet indywidualny to zaledwie kilkadziesiąt złotych, czyli mniej niż jedna wizyta u specjalisty. A za tak niską cenę masz dostęp do lekarza pierwszego kontaktu i specjalisty oraz pakietu badań. Najbardziej rozbudowane abonamenty kosztują 4 – 5 razy więcej, jednak oferują wszystko, czym o pacjent może sobie zamarzyć. Będziesz zaskoczony aż tak zaawansowaną opieką medyczną, łącznie z konsultacjami profesorskimi, bezpłatnymi szczepieniami na grypę i WZW typu B, całodobowymi wizytami lekarskimi czy odczulanie dla alergików.

S7 Healthcare dba o pacjenta i jego rodzinę, zatem wszystkie pakiety dostępne są w ofercie indywidualnej, partnerskiej oraz rodzinnej. Niech Twoi najbliżsi nie zostaną za Tobą w tyle w kwestii troski o zdrowie. To w końcu najcenniejsze, co macie.

zalety pakietów medycznych

Jak
kupić pakiet?

Kliknij w przycisk poniżej i wybierz najbardziej odpowiedni dla Ciebie pakiet prywatnej opieki medycznej s7 Healthcare.

Pozostałe teksty