Najtańsze ubezpieczenie zdrowotne

Najtańsze ubezpieczenie zdrowotneIle kosztuje profesjonalna opieka medyczna? Czy swobodny dostęp do większości świadczeń lekarskich musi być traktowany jak luksus? Z pewnością nie, ale trzeba skoncentrować się na wyborze naprawdę sprytnego rozwiązania. Ciągłe ponoszenie kosztów prywatnych wizyt u specjalisty czy badań dodatkowych, z których korzystanie jest niekiedy koniecznością, gdyż oczekiwanie na wizytę planowaną w publicznej służbie zdrowia trwa zbyt długo, to bardzo nieekonomiczne rozwiązanie. A przecież można zrobić to inaczej – bardziej oszczędnie, wygodnie i z dbałością o doskonałą jakość usług medycznych. Taka z pewnością jest oferta S7 Healthcare obejmująca prywatne ubezpieczenia zdrowotne. W ramach kilku ciekawie skomponowanych abonamentów medycznych zyskać można swobodny dostęp do wielu świadczeń medycznych – oczywiście cechujących się najwyższym poziomem usług.

Najtańsze ubezpieczenie zdrowotne w S7 Healthcare to koszt jedynie kilkudziesięciu złotych dla indywidualnego pacjenta. To mniej niż jedna wizyta u specjalisty! A w ramach najtańszego abonamentu można zyskać dostęp do lekarza pierwszego kontaktu oraz lekarzy specjalistów, a także opieki pielęgniarskiej i pakietu badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Takim podstawowym zakresem opieki medycznej objęty może być pacjent indywidualnie, z partnerem lub całą rodziną. Takie rozwiązania dedykowane jest także pracodawcom i pracownikom,  w ramach których pracownicy zapewnioną mają opiekę medyczną w ramach medycyny pracy i nie tylko. I także pakiety medyczne dla firm obejmujące najtańsze ubezpieczenie zdrowotne umożliwiają objęcie nim również rodzinę pracownika.

Jak widać doskonała opieka medyczna, dostępna zawsze wtedy, gdy szwankuje zdrowie i nie wymagająca stania w kolejkach i oczekiwania na odległy termin wizyty, to coraz bardziej dostępna opcja. Takie rozwiązanie już dawno przestało być kierowane do majętnych pacjentów – teraz, dzięki S7 Healthcare, może sobie na nie pozwolić każdy, Ty także.

zalety pakietów medycznych

Jak
kupić pakiet?

Kliknij w przycisk poniżej i wybierz najbardziej odpowiedni dla Ciebie pakiet prywatnej opieki medycznej s7 Healthcare.

Pozostałe teksty