Pakiety medyczne – porównanie

Pakiety medyczne – porównanieCo mają ze sobą wspólnego wszystkie sondaże dotyczące najważniejszych wartości w życiu człowieka czy satysfakcji w życiu. To, że w samej czołówce zawsze znajduje się zdrowie – to właśnie ono wymieniane jest najczęściej jako największa wartość. Rośnie świadomość tego, jak ważne jest zdrowie i jak znacząca jest nasza rola, aby to zdrowie jak najdłużej utrzymać w nienagannym stanie. Poza odpowiednim trybem życia bardzo ważne jest wykonywanie badań profilaktycznych oraz niezwłoczne wizyty u lekarza, gdy tylko zdrowie zaczyna szwankować. Idealnym sposobem na optymalne zadbanie o zdrowie bez ryzyka konieczności wyczekiwania miesiącami na wizytę lekarską.

Takiej możliwości dostarcza S7 Healthcare, oferując pacjentom szereg abonamentów medycznych. Jeśli nie wiesz czym różnią się poszczególne abonamenty i jakie wybrać pakiety medyczne – porównanie pomoże rozwiać wszystkie wątpliwości. Najbardziej podstawowy pakiet to pakiet pomarańczowy, który kosztuje zaledwie kilkadziesiąt złotych. W tej cenie pacjent ma zagwarantowane wizyty u lekarza pierwszego kontaktu i specjalisty oraz dostęp do niektórych badań diagnostycznych. W ofercie jest również opieka medyczna dla firm, dostępna pod adresem: s7.healthcare/firma gdzie można porównać pakiety medyczne dla pracowników Twojej firmy.

Pakiet bursztynowy dedykowany jest osobom powyżej 65 roku życia i zapewnia dostęp do lekarza pierwszego kontaktu, okulisty czy zniżkowych wizyt u specjalistów. Pakiet niebieski to oferta pakietu pomarańczowego poszerzona o całodobową opiekę ambulatoryjną, prowadzenie ciąży, szerszy pakiet badań czy przeglądy profilaktyczne. Pakiet srebrny oferuje ponadto testy alergiczne z odczulaniem pacjenta oraz chirurgię jednego dnia, zaś złoty – całodobowe wizyty lekarskie, zabiegi stomatologiczne i rehabilitacyjne. A najbardziej rozbudowany pakiet medyczny określany jest mianem platynowego i oferuje chyba wszystko, czego potrzebuje nawet najbardziej wymagający pacjent.

zalety pakietów medycznych

Jak
kupić pakiet?

Kliknij w przycisk poniżej i wybierz najbardziej odpowiedni dla Ciebie pakiet prywatnej opieki medycznej s7 Healthcare.

Pozostałe teksty