Prywatna opieka lekarska

Prywatna opieka lekarskaJuż od najmłodszych lat mamy kontakt ze służbą zdrowia i historia ta kontynuowana jest przez kilkadziesiąt kolejnych lat. Nauczeni przykrymi niekiedy doświadczeniami z publiczną służbą zdrowia, poszukujemy coraz częściej bardziej optymalnych, lepiej dostępnych i bardziej profesjonalnych usług. I oto są – mowa o prywatnej opiece lekarskiej. Oferuje ona dostęp do wizyt lekarskich, badań, profilaktyki, zabiegów rehabilitacyjnych, chirurgicznych czy szczepień ochronnych. To Ty decydujesz, jakie są Twoje potrzeby i dopasowujesz do nich jednej z kilku abonamentów medycznych, dedykowanych osobom indywidualnym, rodzinom bądź grupom pracowników (i tu ukłon w stronę pracodawców, którzy w tak przemyślany sposób nagradzają swoich pracowników).

Prywatna opieka lekarska w S7 Healthcare to rozwiązania dedykowane każdemu, kto pragnie zatroszczyć się o swoje zdrowie w najlepszy z możliwych sposobów. Czego zatem możesz spodziewać się wykupując prywatny abonament medyczny? Wizyty u lekarza ogólnego oraz specjalistów to absolutna podstawa każdego z pakietów. Podstawowy pakiet to koszt kilkudziesięciu złotych, czyli o połowę mniej niż zapłacić trzeba za jedną wizytę u specjalisty. Droższe pakiety to znacznie rozszerzona oferta i naprawdę wiele możliwości kompleksowego zadbania o zdrowie, a zatem – jeszcze większe oszczędności. Jednak to Ty podejmujesz ostateczną decyzję, jak bardzo rozbudowany pakiet Ci odpowiada, dzięki czemu zapłacisz tylko za to, co jest Ci realnie potrzebne.

Prywatna opieka lekarska S7 Healthcare realizowana jest w ponad 1000 placówek w całym kraju, co czyni usługi medyczne bardzo dostępnymi. Ponadto sam ustalasz dogodny dla Ciebie termin wizyty – do lekarza pierwszego kontaktu możesz dostać się już w przeciągu jednej doby, do specjalisty – w terminie 2 do 5 dni.

zalety pakietów medycznych

Jak
kupić pakiet?

Kliknij w przycisk poniżej i wybierz najbardziej odpowiedni dla Ciebie pakiet prywatnej opieki medycznej s7 Healthcare.

Pozostałe teksty