Prywatne ubezpieczenie zdrowotne w Polsce

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne w PolsceZ roku na rok rośnie lawinowo liczba osób, które decydują się na dodatkowe ubezpieczenie medyczne. Dla przykładu – w 2016 roku liczba pacjentów decydujących się na prywatną polisę medyczną wzrosła aż o 30% względem roku poprzedniego. Te liczby mówią same za siebie, prawda? Świadczy to o tym, że prywatne ubezpieczenie zdrowotne w Polsce to bardzo pożądana usługa. W ten trend doskonale wpisuje się oferta S7 Healthcare, w ramach której nabyć można prywatny abonament medyczny – zarówno indywidualny, jak i grupowy.

O ile do tej pory na rynku prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych w Polsce dominowały ubezpieczenia grupowe, wykupywanych przez pracodawców lub samych pracowników, o tyle teraz zauważa się wzrost zainteresowania także pakietami indywidualnymi, obejmującymi konkretnego pacjenta lub także jego rodzinę. Czy to opłacalna opcja? Jak najbardziej! Najtańszy abonament to koszt niższy niż jedna wizyta u specjalisty – zaledwie kilkadziesiąt złotych. W rzeczywistości skorzystanie z jakiejkolwiek usługi medycznej – wizyty lekarskiej, obsługi pielęgniarskiej czy badań diagnostycznych, zwraca koszt wykupienia abonamentu. Zaś osoby regularnie korzystające z opieki medycznej, zwłaszcza tej specjalistycznej i wspieranej przez stosowanie odpowiednio dobranych naturalnych suplementów diety, mogą spać spokojnie – zwróci im się koszt nawet najbardziej rozbudowanych abonamentów.

S7 Healthcare wie, że nikt nie lubi płacić za coś, z czego nie będzie korzystał. Dlatego też oferuje do wyboru kilka zindywidualizowanych abonamentów, które różnią się panelem oferowanych usług i dają możliwość idealnego dopasowania do potrzeb swoich czy bliskich. Takie dedykowane rozwiązania z pewnością będą zyskiwać z roku na rok coraz większą liczbę zwolenników.

zalety pakietów medycznych

Jak
kupić pakiet?

Kliknij w przycisk poniżej i wybierz najbardziej odpowiedni dla Ciebie pakiet prywatnej opieki medycznej s7 Healthcare.

Pozostałe teksty